Misyon & Vizyon


Misyonumuz;

Etik değerleri ve uluslararası sağlık kalitesi standartlarını temel alarak, Malatya ve çevre illerdeki insanların ihtiyaç duyduğu, Tüp Bebek hizmetlerini sunmak. Bilgilendirme toplantıları düzenlemek Hastalarımızın sağlık sorunlarını bilinen tedavi yöntemleri çerçevesinde, Uluslararası üne sahip Bilimsel danışmanlarımızla en üst düzeyde çözüme kavuşturarak; soysal sorumluluğumuzu yerine getirmek. Hasta haklarına saygılı, İnfertilite tanı ve tedavi uygulamaları yanında kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, irk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.

Vizyonumuz;

Tüm çalışanlarımızın katilimi ile güncel tip teknolojisi ve bilimsel bilgi birikimleri ışığında üretilen güvenilir sağlık hizmetleri sunan, yöremiz sağlık kurumları arasında örnek gösterilen bir Tüp Bebek merkezi konumunda olmak ve bunu devam ettirmek.
Çağdaş yönetim sistemi ve tıbbi uygulamaları, teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın Yardımla Üreme gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kurulusu olmaktır.